FK Pardubice
PRE Team logo
3 0
(2:0)
Team logo PCB
Muži B

První venkovní porážka B týmu v sezoně

V reprezentační přestávce zajížděla notně posílená pardubická rezerva do Přepeř a chtěla získat do tabulky další body z venku, které se nedaří sbírat v domácích zápasech. Opak byl ovšem pravdou a jasnou výhru 3:0 si připsaly domácí.

Domácí šli do vedení již v 7. minutě kdy dlouhý výkop od gólmana našel Martana, jehož centr z pravé strany přetavil hlavou ve vedoucí branku Rozkovec. V 18. minutě poslali domácí další centr do vápna, tentokrát zleva přímo na hlavu Martana, jehož zakončení taktéž hlavou přizvedl Ortiz, ale bohužel do vlastní branky mimo dosah gólmana Kinského - 2:0! Pardubičtí poté přidali, ale kromě jedné střely, kterou vytáhl gólman Truksa branku příliš neohrožovali.

Do druhé půle vstoupili hosté s cílem co nejrychleji snížit, ale s mnoha nepřesnostmi ve finální fázi k tomu nedošlo. Naopak po hodině hry domácí přidali třetí gól, když se přesně k levé tyči trefil přízemní střelou D. Novák - 3:0. Při dalších šancích na obou stranách byli pozorní oba brankáři a do konce utkání již diváci žádnou branku neviděli.


Pavel Němeček, trenér Pardubic: " Určitě jsme zklamání z výsledku, který jsme v tomto zápase uhráli. Soupeř byl bodově pod námi a nechtěli jsme, aby šel před nás. Bohužel nám v tomto zápase nefungovala obrana celého týmu a soupeř nás za to tvrdě trestal. Nějaké šance jsme si vytvořili, ale produktivita byla nulová. Určitě si tento zápas zanalyzujeme a musíme pracovat dál, abychom v dalším utkání byli lepší. "
Team logo Team logo

Detaily utkání

14.10.2023, 10:30 / 11. kolo, ČFL - skupina B
 • Statistiky

  Branky: 7. Rozkovec, 18. vlastní (Ortiz), 60. D. Novák.

  ŽK: 3:2 (Rozkovec, Daníček, Pavlata - Ortiz, Pikul).

  Rozhodčí: Nejedlo - Melichar, Zoufalý.

  Delegáti: Novotný z HK.

 • Diváci

  200, Přepeře

 • FK Přepeře

  Truksa - Vlk, Tvaroha, Dočekal, Novotný - Martan (74. Jánošík) - Rozkovec, Pavlata, Bulíř (84. Bulíř), D. Novák (74. Marijanovic) - Daníček (85. Habr).

 • FK Pardubice B

  Kinský - Kurka, Donát, Ortiz (74. Hanč), Koukola (64. Mareš) - Jarkovský - Patrák, Machů (64. Pandula), Solil (78. Miláček), Pikul - Zlatohlávek.

Autor článku: Redakce

Autor fotografie: David Haan

Sdílet článek