PLZ Team logo
Team logo PCE

U16 v prvním mistrovském utkání prohrála v Plzni

U16 v sobotu nastoupila k prvnímu mistrovskému zápasu. Zavítali do obce Raková k zápasu s FC Viktoria Plzeň.

V zápase jsme se rychle ujali vedení po brance Beránka ve čtvrté minutě. Domácí ale převzali vedení a poločas tak skončil vedením domácích 2:1. Start do druhého poločasu nám vyšel skvěle a dokázali jsme otočit skóre na naší stranu. Zlom utkání nastal v 80. minutě, kdy se dvěma rychlými góly prosadili hráči Plzně, na to už jsme i přes velký tlak nedokázali reagovat.

Komentář realizačního týmu U16 : „Přestože jsme byli po celý zápas nebezpečnějším týmem a vytvořili si více šancí, domácí nás předčili v efektivitě. Zápas i tak hodnotíme pozitivně, neboť se tam objevilo mnoho věcí na které se zaměřujeme v tréninku.“

05.08.2023, 13:15 / 1. kolo, ČLD U17

Branky: Leca, Vlnovič, Mlnařík, Sikyta 2x - Beránek 2x, Svatoš Rozhodčí: Říha - Pelikán, Křen

34, TJ Sokol Raková

• FC Viktoria Plzeň

Hacaperka - Huttr, Bečka, Matys, Rožánek (64. Kamenský), Nováček (64. Sikyta), Hubáček (64. Váňa), Lexa, Oliverius (82. Mlnařík), Linhart, Vukovič (82. Kricner).

Škodoň - Procházka (61. Čvančar), Svoboda, Tupec, Skala (54. Hloušek), Hendrych, Holčapek (54. Hrdina), Förster (46. Šobáň), Beránek, Šic, Vrančík (46. Svatoš).