(2:0)
Team logo PET
U-16

Vítězství nad Petřínem Plzeň

První domácí mistrovské utkání v sezóně nám přineslo i první vítězství, kdy jsme v neděli sehráli zápas s týmem SK Petřín Plzeň. Ve fyzicky náročném utkání s o rok staršími protihráči jsme dokázali herně dominovat a předvést dobrý výkon.

Úvodní branku jsme vstřelili z rohového kopu, kdy se před brankou nejrychleji zorientoval Martin Svoboda a odražený míč dorazil do sítě. Druhou branku jsme vstřelili po rychlém otočení hry, kdy Václav Hrdina v náběhu dostal míč a skvělým centrem našel Antonína Hlouška, který hlavou zvýšil na 2:0.

Soupeř se kontaktní branky dočkal po rohovém kopu, kdy jsme špatným postavením dovolil hlavičkovat hráči na přední tyči. Po prostřídání se do hry zapojili čerství hráči a opět jsme převzali otěže zápasu. V 75. minutě se po krásné průnikové přihrávce od stopera prosadil Marek Šic a těsně před koncem potvrdil vítězství Vojtěch Procházka.

Realizační tým Jiřího Tichého: V první poločase jsme i přes velkou převahu na míči nejvíce bojovali s tím, jak se dostat přes hluboký blok soupeře. V druhém poločase jsme chtěli více trhat soupeřovu obranu a dostat se více do zakončení. Soupeř ovšem vstoupil do druhého poločasu aktivněji a hned od úvodu si vytvořil několik nebezpečných šancí. Chybělo nám zklidnění hry a podržet míč na našich kopačkách.

13.08.2023, 13:15 / 2. kolo, ČLD U17

Branky: 16. Svoboda, 24. Hloušek, 75. Šic, 89. Procházka - 52. Anděl