ZIZ Team logo
Team logo PCE

U16 nestačila na Viktorii Žižkov

Výjezd do hlavního města body klukům z U16 nepřinesl. Na první inkasovanou branku ještě dokázali odpovědět, ale díky sérii nepřesností nedokázali na Žižkově bodovat.

Realizační tým Jiřího Tichého: V nedělním zápas s FK Viktoria Žižkov jsme nedokázali navázat na dobrý výkon z předchozího zápasu. Hlavně v prvním poločase jsme sérii nepřesností a špatného postavení usnadnili soupeři jeho útočné kombinace. Druhý poločas byl z naší strany lepší, přesto nás mrzelo množství nevynucených chyb a zbytečné ztráty. Přes veškerou snahu se nám nepovedlo vstřelit kontaktní branku a tak si z Prahy odvážíme porážku. Teď nás čekají necelé dva dny a další náročný zápas tentokrát v Příbrami.

20.08.2023, 12:15 / 3. kolo, ČLD U17

Branky: 13. Lavír, 41., 45., Kessler - 32. Förster

70, Bílá Hora UMT

• FK Viktoria Žižkov