PCE Team logo
Team logo SLO
Ženy A

Sympatický výkon na favoritky nestačil

Přestože podaly naše ženy mnohem lepší výkon než proti Plzni, tak odešly ze zápasu bohužel opět vysoko poraženy.

Ve druhém kole jsme doma hostili hráčky 1. FC Slovácko. Favoritky potvrdily předpoklady a odvezly si všechny tři body. O naší vysoké prohře se rozhodlo, stejně jako v 1. kole s Plzní, až v posledních dvaceti minutách, kdy jsme opět inkasovali třikrát.

Kamil Kozák (trenér FK Pardubice): Zápas druhého ligového kola hodnotíme rozporuplně. Na jedné straně jsme zklamáni z vysoké porážky, ale na druhé straně jsme potěšeni mnohem lepším výkonem našich děvčat než v kole prvním. Škoda, že se nám nepodařilo vstřelit branku, šance na ni byly. K dalšímu těžkému zápasu jedeme do Hrádku nad Nisou, kde nás budou v sobotu hostit hráčky Slovanu Liberec.

27.08.2023, 16:00 / 2. kolo, 1. liga žen

Branky: 26. Klímová z PK, 50., 81. Polášková, 73. Krejčířová, 90. Sluková. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Kovářová, Hrušková, Kánská. Delegát: Vidlák.

90, stadion Pod Vinicí, Pardubice

Krejčí - Mrázková (75. Friedrichová), Holcová, Kupková, Pražienková - Hýlová (75. Potůčková), Janíková (84. Macháčková), Solničková, Neradová (75. Burešová), Fialová - Hrobská (55. Ninczová).

• 1.FC Slovácko

Fraňková - Ohlídalová (61. Bláhová), Klímová (K), Obadalová, Pěčková (80. Bučková), Krejčířová, Ferencová, Jonášová (61. Bayerová), Jančářová (61. Trčková), Polášková, McNesby (80. Sluková).

Autor článku: Kamil Kozák

Autor fotografie: Pavel Jiřík ml.