LIS Team logo
Team logo PCE
Ženy A

Vysoká výhra žen v Brně

Ve třetím kole 2. ligy naše ženy jasně zvítězily v Líšni a přivezly domů zasloužené tři body. Po třech odehraných utkáních jim se šesti body patří druhé místo v tabulce za pražskou Spartou B a před sousedním Hradcem Králové.

Kamil Kozák, trenér Pardubic: „V Brně - Líšni se naše hráčky musely vypořádat s chladným a větrným počasím, a také s umělou trávou, na které se zápas odehrál. Vše zvládly skvěle a připsaly si tak druhé jasné vítězství v soutěži. Zápas byl téměř celý v naší režii, k vidění byla spousta pěkných akcí a samozřejmě také branek v síti domácí brankářky. Druhý hattrick v soutěži si připsala naše záložnice Vanesa Solničková a se 6 brankami je v čele tabulky druholigových střelkyň. Pochvalu za kvalitní výkon však zaslouží nejen ona, ale i všechny ostatní hráčky. Ve čtvrtém kole jedeme potřetí ven, tentokrát do Teplic. Zápas by se měl odehrát na hlavní ploše stadionu na Stínadlech v neděli 25. září od 16 hodin.“

18.09.2022, 11:00 / 3. kolo, 2. liga žen

27., 57., 88. Solničková, 33. Němcová, 37. Ninczová, 83. Hýlová. Rozhodčí: Koryčanská, Suchá, Špidlíková.

0, Líšeň

• SK Líšeň

Sestava není k dispozici.

Krejčí - Matějková (66. Holcová), Betáková, Kupková, Němcová (66. Urbancová) - Neradová, Novotná (66. Kružíková), Solničková, Hýlová - Ninczová (66. Mikulecká), Fialová (66. Minářová).