OST Team logo
Team logo PCE
Ženy A

Zasloužená porážka v Ostravě

Špatný výkon našich žen na rozjetý Baník nemohl stačit a po zásluze jsme se tak vraceli domů s prázdnou.

Špatná koncentrace v úvodu a inkasovaná branka hned v 1. minutě předznamenaly náš nepovedený zápas. Nevedlo se nám téměř nic, takže jsme bohužel nemohli vůbec pomýšlet na nějaký bodový zisk z venku. Na zápas je potřeba rychle zapomenout a soustředit se na další prvoligové boje.

Kamil Kozák, trenér Pardubic: Jsme velmi zklamáni z výsledku i předvedené hry. Baník byl ve všem lepší a zaslouženě zvítězil. Jediným pozitivem je fakt, že se nám ve druhém venkovním utkání po sobě podařilo vstřelit dvě branky. Protože ale hodně inkasujeme, tak body nemáme žádné....

Nyní nás doma čeká suverénní Slavia, která proplouvá sezónou bez ztráty bodu a s impozantním skóre. Věřím ale, že naše hráčky budou bojovat o každý míč a neprodají svou kůži lacino.

07.10.2023, 13:00 / 6. kolo, 1. liga žen

Branky: 1., 32., 80. Vojtková, 63. Nowacka, 67. Štěpánová - 39. Hýlová z PK, 79. Pražienková. Bez karet. Rozhodčí: Čampišová - Fraňková, Šabacká. Delegát: Volf.

75, Radvanice/tráva

• FC Baník Ostrava

Zelenková - Kochanová, Pavlíčková (82. Gaurová), Vojtková, Nowacka, Fojtíková (87. Zomberová), Štěpánová (66. Furiková), Krupníková, Korvasová, Mudráková, Molková (87. Kotalová)

Mikulecká - Mrázková (73. Burešová), Potůčková, Kupková, Pražienková - Neradová (73. Nechvílová), Janíková (73. Kružíková) - Hýlová, Hrobská (89. Krejčí), Němcová - Ninczová (60. Koblížková)