FK Pardubice
PCE Team logo
6 0
(0:0)
Team logo FCP
Ženy A

Ženy po vítězství nad FC Praha zpět v čele 2. ligy

Houževnaté soupeřky udržely na Dolíčku v poločase bezbrankovou remízu, ale ve druhé půlce se podařilo našim hráčkám rozvlnit síť celkem 6x a připsaly si tak šestou výhru v soutěži. Díky zaváhání soupeřek z čela ligy jsme se opět díky skóre posunuli na 1. místo tabulky.

Kamil Kozák, trenér Pardubic: „Na Dolíčku nás čekal velmi nepříjemný protivník se spoustou kvalitních exligových hráček. Naše děvčata se od počátku snažila soupeřky zatlačit a připravit si nějaké šance. To se nám sice povedlo, leč koncovka byla v prvním poločase žalostná. Soupeřky si také vytvořily několik zajímavých příležitostí, ale v klíčových chvílích nás podržela brankářka Týna Mikulecká. Ve druhém poločase se naše koncovka výrazně zlepšila, navíc soupeřkám trochu došly síly a již nebyly v obraně tak dobře organizované. Výsledkem tak bylo celkem 6 branek v síti pražské brankářky. Hattrickem se blýskla střídající Terka Fialová, pochvalu však za odvedený výkon zaslouží všechny hráčky.“
Team logo Team logo

Detaily utkání

23.10.2022, 14:30 / 8. kolo, 2. liga žen
 • Statistiky

  47., 86., 88. Fialová, 53. Hýlová, 57., 81. Solničková. Rozhodčí: Kovářová, Plátková, Marušinová.

 • Diváci

  0, stadion Dolíček, Pardubice

 • FK Pardubice

  Mikulecká - Hýlová, Kupková, Holcová, Němcová (24. Matějková) - Neradová (63. Betáková), Macháčková (46. Urbancová), Novotná, Minářová (46. Fialová) - Ninczová (63. Kružíková), Solničková.

 • FC Praha

  Sestava není k dispozici.

Autor článku: Redakce

Sdílet článek