PCE Team logo
Team logo UST

Výhra s Ústím nad Labem

V prvním utkání žákovské ligy jsme se střetli s kvalitním týmem z Ústí nad Labem.

V tropickém počasí jsme se utkali s týmem z Ústí nad Labem. V prvních deseti minutách jsme měli asi čtyři vyložené šance, nicméně se ujala jen jedna a jak už to tak bývá soupeř z prvního úniku vyrovnal. Kluky to však vůbec nepoložilo a stále hráli svoji hru. Celý zápas jsme byli v poli lepší, dařila se nám výstavba hry a konečně jsme byli i silní v osobních soubojích. Velká pochvala pro všechny hráče za dobře zvládnutý zápas - především herně i co se týká fyzické náročnosti.

19.08.2023, 11:00 / 3. kolo, ČLŽ U12

Branky: 2x Myslivec Matyáš, 2x Kousek Jiří

40, UMT Ohrazenice

Vaculík Matěj - Ač Kryštof, Krpata Denis, Frinta Jiří, Klečka Matěj - Dus Martin, Kousek Jiří, Schejbal Matyáš - Kynšt Václav, Klinecký Kristián, Vacek Jakub, Myslivec Matyáš, Dostál Václav

• FK Ústí n/L.

Sestava není k dispozici.

Autor fotografie: Lukáš Daněk