PCE Team logo
Team logo LIB

Domácí porážka s Libercem

Dnes jsme v Ohrazenicích sehráli nepovedené utkání s kvalitním soupeřem z Liberce.

Hodnocení trenérů:

Dnešní utkání se nám nevydařilo téměř v žádném ohledu. Vázla nám rozehrávka, chyběl pohyb hráčů v poli, téměř ve všech soubojích jsme byli druzí a naivně jsme si počínali v obranných soubojích 1v1. Pozitivem je výkon tří až čtyř hráčů, jejichž výkon snesl přísnější měřítko. Z tohoto zápasu je potřeba se poučit, nějaké věci jsme si řekli již po zápase a do utkání s Hradcem Králové jít v úplně jiném mentálním nastavení. Nemusí se fotbalově dařit ale je třeba na hřišti nechat srdce. Což se dnes nestalo.

13.09.2023, 10:00 / 1. kolo, ČLŽ U12

Statistiky nejsou k dispozici.

51, UMT Ohrazenice

Vaculík Matěj - Ač Kryštof, Frinta Jiří, Vacek Jakub, Herzán Marek - Dus Martin, Kousek Jiří, Dostál Václav - Klinecký Kristián, Růt Vojtěch, Kynšt Václav, Myslivec Matyáš, Schejbal Matyáš

• FC Slovan Liberec

Sestava není k dispozici.