PCE Team logo
Team logo HKR

Domácí prohra s Hradcem Králové

V domácím prostředí jsme v kvalitním utkání s velmi dobrým soupeřem z Hradce odešli poraženi.

Hodnocení trenérů:

Zápas musíme rozdělit na dvě poloviny - do úvodního gólu a poté. Do 50.minuty jsme hráli přesně co jsme chtěli, hráči dodržovali naše pokyny, byli aktivní, nebáli se hrát. Paradoxně naše vstřelená branka nám ublížila, mysleli jsme se, že dáme dalších pět gólů a úplně jsme zapomněli na to co chceme hrát. A kvalita hráčů Hradce je taková, že nás ihned potrestali, bohužel jsme poté utkání nezvládli v hlavách. Je potřeba se ze zápasu poučit, vzít si to dobré z první části a takto pokračovat v dalších utkáních, dnes kluci zjistili, že opravdu mohou hrát s každým - když budou plnit co mají.

16.09.2023, 10:00 / 7. kolo, ČLŽ U12

Branky: Myslivec Matyáš (Klinecký Kristián), Bartaloš Ondřej (Klečka Matěj)

50, UMT Ohrazenice

Vaculík Matěj - Schejbal Matyáš, Ač Kryštof, Krpata Denis - Dus Martin, Kousek Jiří, Dostál Václav - Klečka Matěj, Bartaloš Ondřej, Kynšt Václav, Vacek Jakub, Myslivec Matyáš, Klinecký Kristián

• FC Hradec Králové

Sestava není k dispozici.