PCE Team logo
Team logo FTA

Domácí výhra s FTA Praha

V sobotu jsme odehráli domácí utkání s pražským FTA, sice jsme s přehledem vyhráli ale výkon tak dobrý nebyl.

Hodnocení trenérů:

Dnešní utkání dopadlo výsledkově jasně ale herně to nic extra nebylo. Tempo utkání bylo o hodně nižší než v předchozích dvou zápasech. Jen poslední třetina snesla z naší strany přísnější měřítko. Přáli bychom si abychom hráli s maximálním nasazením každý zápas - bez ohledu na soupeře a výsledek.

30.09.2023, 10:00 / 9. kolo, ČLŽ U12

Branky: Klinecký Kristián (Kynšt Václav), Klinecký Kristián (Růt Vojtěch), Klinecký Kristián (Růt Vojtěch), Kynšt Václav (Klinecký Kristián), Schejbal Matyáš (Krpata Denis), Kousek Jiří (Dus Martin), Ač Kryštof (Klinecký Kristián), Dus Martin (Bartaloš Ondřej), Kousek Jiří (Schejbal Matyáš)

40, UMT Ohrazenice

Janura Jakub, Vaculík Matěj - Ač Kryštof, Herzán Marek, Frinta Jiří, Krpata Denis - Kousek Jiří, Klečka Matěj, Dus Martin, Dostál Václav - Růt Vojtěch, Bartaloš Ondřej, Kynšt Václav, Vacek Jakub, Klinecký Kristián, Schejbal Matyáš

• Football Talent Academy

Sestava není k dispozici.