PCE Team logo
Team logo SPA

Remíza se Spartou Praha

V dnešním utkání se Spartou jsme podali kvalitní výkon na všech postech a zaslouženě jsme si odnesli bod za remízu.

Hodnocení trenérů:

Se Spartou jsme odehráli jeden z našich nejlepších zápasů v sezóně, jaký to kontrast oproti zápasu se Slávií...Začátek byl z naší strany trochu rozpačitý ale po cca pěti, deseti minutách jsme se soupeřem odehráli vyrovnané utkání, v některých pasážích jsme byli i lepší, ale výsledná remíza je asi zasloužená. Děkujeme soupeři za skvělý zápas a všechny kluky do jednoho chválíme za předvedený výkon - i když jak píšeme často: práce je před námi spousta.

25.10.2023, 10:00 / 13. kolo, ČLŽ U12

Branky: Kynšt Václav (Kousek Jiří), Kousek Jiří (Dus Martin), Herzán Marek (Dostál Václav), Kynšt Václav (Dostál Václav)

40, UMT Ohrazenice

Janura Jakub, Vaculík Matěj - Ač Kryštof, Frinta Jiří, Semerád Martin, Vacek Jakub - Dus Martin, Dostál Václav, Kousek Jiří - Schejbal Matyáš, Kynšt Václav, Herzán Marek - Klinecký Kristián, Myslivec Matyáš

• AC Sparta Praha

Sestava není k dispozici.