FK Pardubice
PLZ Team logo
3 0
(2:0)
Team logo PCE
WU-18

Juniorkám se v Plzni nedařilo

Přestože juniorky nepředvedly špatný výkon a vypracovaly si více šancí, odjely z Plzně bez bodu.

Na plzeňské umělé trávě nedobré kvality se moc pohledný fotbal nehrál. Hrálo se bojovně z obou stran. První šanci jsme si vypracovali my, ale Kamča Vamberová domácí golmance jen vyprášila rukavice. Po půlhodině jsme propadli při bránění a domácí se dostali do vedení. Chvíli před koncem půle jsme po rohu lacino inkasovali podruhé.

Do druhé půle jsme nastoupili úplně jinak, hráli jsme aktivně dopředu a byli jsme nebezpeční. Verča Hlaváčová trefila v šanci gólmanku a od ní šel balon do tyče, Joli Pávková pak byla jasně faulována ve vápně, ale byl z toho odkop od domácí branky... Terka Dytrtová výborně získala míč při presinku, ale trefila pouze boční síť prázdné brány. Joli Pávkovou pak opět vychytala gólmanka. Chvíli před koncem jsme vyrobili další chybu, kterou domácí samozřejmě potrestali.

Obrázek z posledních zápasů se bohužel nemění, děláme velké chyby a nedaří se nám v koncovce. Jinak holky musíme zejména za druhý poločas pochválit.

Ondřej Kumpan, trenér Pardubic: Utkání se hodnotí špatně. Výsledek je jednoznačný, ale vůbec neodpovídá tomu, co se dělo na hřišti. Je ale odrazem toho, že děláme velké chyby, které soupeř využil a neproměňujeme vyložené šance, kterých jsme v zápase měli minimálně pět. Je to škoda, v příštím zápase musíme naši špatnou koncovku zlomit a konečně zase zvítězit.
Team logo Team logo

Detaily utkání

04.11.2023, 11:30 / 10. kolo, 1. liga WU18
 • Statistiky

  Branky: 33. Zahradníková, 39. vlastní (Malíková), 86. Rancová. ŽK 1:0. Rozhodčí: Mifková - Špindlerová, Hrušková.

 • Diváci

  25, Plzeň, UMT 33. ZŠ

 • FC Viktoria Plzeň

  Sestava není k dispozici.

 • FK Pardubice

  Malíková (46. Smutná) – Kozáková, Smejkalová (70. Kovaříková), Kožíšková T., Kubištová (70. Mandelíková) – Dytrtová, Vamberová (60. Macková), Hladová (70. Kaurová) – Pávková, Hlaváčová, Ptaszeková (60. Skalová)

Autor článku: Ondřej Kumpan

Autor fotografie: Bidlo Vladimír

Sdílet článek