FK Pardubice
PCE Team logo
7 1
(3:1)
Team logo TEP
Ženy A

Povedený vstup žen do jarní části

V prvním jarním kole jsme na umělé trávě v Ohrazenici přivítali hráčky FK Teplice. Po pěkném výkonu jsme si připsali první tři jarní body do druholigové tabulky.

Kamil Kozák (trenér FK Pardubice): S výkonem především ve druhém poločase můžeme být spokojeni. Děvčata předvedla řadu pohledných fotbalových akcí a zaslouženě vysoko zvítězila. Ne všechno se však povedlo. Především v první půlce si soupeřky vytvořily několik nebezpečných situací v našem vápně. Toho bychom se chtěli pro příště vyvarovat. Také v zakončení jsme několikrát zvolili špatné řešení, vstřelených branek na naší straně mohlo být více... Nyní nás čeká "zájezd" do Zlína, kde nás určitě nečeká nic lehkého. Soupeř nyní překvapivě zvítězil v Brně a jistě bude chtít doma na tříbodový zápas navázat dobrým výkonem. To my ovšem také. Jedeme do Zlína s jasným cílem a věříme, že se nám povede domů dovézt 3 body.
Team logo Team logo

Detaily utkání

26.03.2023, 15:00 / 11. kolo, 2. liga žen
 • Statistiky

  17. Novotná, 20., 49. Solničková, 36. vlastní (Kožařová), 60. Hýlová, 81., 83. Kružíková - 43. Galbavá. Rozhodčí: Suchá - Soukupová, Šabacká.

 • Diváci

  0, UMT Ohrazenice

 • FK Pardubice

  Mikulecká (87. Smutná) - Matějková, Holcová, Kupková, Němcová (67. Urbancová) - Solničková, Neradová, Novotná - Hýlová, Ninczová (78. Macháčková), Fialová (67. Kružíková).

 • FK Teplice

  Sestava není k dispozici.

Autor článku: Redakce

Sdílet článek