ZLI Team logo
Team logo PCE
Ženy A

Ženský A-tým přivezl tři body ze Zlína

Ve 12. kole druhé nejvyšší soutěže žen vyhrál pardubický tým nejtěsnějším gólovým poměrem ve Zlíně. Jedinou branku vstřelila v prvním poločasu Hýlová.

Kamil Kozák (trenér FK Pardubice): "V zápase jsme se museli vypořádat s absencemi několika našich opor. Zlín se navíc oproti podzimu hodně zlepšil a jeho hru tvoří hostující hráčky z prvoligového Slovácka. Naše holky ale tento těžký zápas zvládly. Všechny hráčky, které do utkání nastoupily, odevzdaly maximum a můžeme je pochválit. Velmi nás mrzí zranění naší nejlepší střelkyně Vanesy Solničkové, která musela odstoupit po faulu těsně před poločasem. Přejeme jí brzké uzdravení."

01.04.2023, 14:00 / 12. kolo, 2. liga žen

17. Hýlová. Rozhodčí: Koryčanská - Špidlíková, Buchtová.

30, UMT Zlín - Vršava

• FC Zlín

Sestava není k dispozici.

Mikulecká - Urbancová, Holcová, Matějková, Němcová - Solničková (46. Krejčí), Neradová, Fialová (67. Macháčková) - Kružíková, Ninczová, Hýlová.