FK Pardubice
BOH Team logo
1 12
(0:6)
Team logo PCE
WU-13

Mladší žákyně si zastřílely na Bohemce

V neděli 24. září 2023 jsme zavítali do hlavního města, abychom sehráli utkání 5. ligového kola mladších žákyň s domácími DFK Bohemians 1905 na hřišti v Dolních Měcholupech.

Ještě před samotným sportovním výkonem nás zdržela peripetie s absencí hlavního rozhodčího, který byl sice přítomen, avšak na úplně jiném hřišti a zápas ukončil ještě před začátkem pro nepřítomnost obou soupeřů. I toto se dá zažít na prvoligové scéně. Po domluvě s domácími jsme přesto zápas sehráli.

Od první minuty utkání bylo patrné, že jsme se střetli s rovnocenným soupeřem po fyzické stránce. Naše holky předváděly rychlou, kombinační hru a s přispěním většího důrazu začalo naše skóre narůstat. V poločasové přestávce jsme vedli již 0:6.

V druhé polovině zápasu děvčata nepolevila, hrála s chutí a po pěkných kombinacích i individuálních akcích přidávala jednu branku za druhou. Jedinou kaňkou na povedeném utkání byla kosmetická úprava výsledku (1:12), kdy jsme slibně rozjetou akci nezakončili a z rychlého brejku soupeř zaznamenal čestný úspěch, řádně oslavený jak hráčkami Bohemky, tak jejich fanoušky. Sedm branek v utkání zaznamenala Anička Petráková, ale za úspěchem v tomto zápasu byla kolektivní hra celého týmu od brankářky po útočnice, holky bojovaly jedna za druhou, s přispěním fotbalovosti a od začátku viditelné velké herní chuti se zápas vydařil.

Team logo Team logo

Detaily utkání

24.09.2023, 11:00 / 5. kolo, 1. liga WU13
 • Statistiky

  Branky: 55. Bye - 3. Jiráčková, 6., 14., 29., 42., 58., 66., 68. Petráková, 12. Koblížková, 25. Douděrová, 52. Mrázková, 61. Vojtíšková

 • Diváci

  30, Praha, Dolní Měcholupy

 • Bohemians Praha 1905

  Sestava není k dispozici.

 • FK Pardubice

  Vlčejová - Flekačová, Jiráčková, K.Křivková, Douděrová, Petráková, Svobodová, Vojtíšková, Mrázková, A.Koblížková

Autor článku: Michael Petrák

Autor fotografie: David Svoboda

Sdílet článek