FK Pardubice
PCE Team logo
6 0
(3:0)
Team logo BRA
WU-13

Mladší žákyně udržely čisté konto

V sobotu 14. října jsme se v osmém ligovém kole postavili soupeři z ABC Braník. Hrálo se na perfektně připraveném domácím hřišti na Dolíčku, za což patří velký dík našemu skvělému správci Maximovi!

Ze začátku nás trápila velká nervozita a lehká únava z těžkého pátečního zápasu okresního přeboru proti Paramu. V osmé minutě se nám podařilo vstřelit vedoucí gól a tím se děvčata trochu uklidnila. Naše hráčky určovaly tempo hry a šance začaly přibývat. V momentě, kdy měly holky velký tlak, vznikla asi největší šance hostujícího týmu. Z přečíslení unikla hráčka ABC Braník a středem hřiště postupovala sama na bránu, avšak excelentním zákrokem nás podržela Noemi Mrázková a nedovolila soupeřkám vyrovnat. Do poločasu se náš tlak podařil holkám přetavit v trojbrankové vedení.

Po změně stran se obraz hry nezměnil. Holky kontrolovaly hru, zodpovědně bránily a i přes pár ojedinělých akcí soupeřek udržely čisté konto, což vždy potěší. Do konce zápasu přidaly holky ještě tři branky a konečný účet se i přes velký počet spálených šancí zastavil na pěkných 6:0.

Za nás trenéry mohu říci „jen tak dál holky, jen tak dál“.

Team logo Team logo

Detaily utkání

14.10.2023, 10:30 / 8. kolo, 1. liga WU13
 • Statistiky

  Branky: 8., 21., 44. Petráková, 29., 55. Douděrová, 60. K. Křivková

 • Diváci

  50, Pardubice - Dolíček

 • FK Pardubice

  N. Mrázková - Jiráčková, K. Křivková, Douděrová, Petráková, Svobodová, Vojtíšková, Flekačová, Křížová, Randáková, Štensová

 • ABC Braník

  Vršitá - Dastychová, Padolsky, Tomečka, Inderková, Hutsuliak, Volšická, Krátošková, Śpinarová, Dovrtělová, Roubínková, Křížová

Autor článku: Michael Petrák

Autor fotografie: Radka Petráková

Sdílet článek