(1:0)
Team logo HKR
Ženy A

Boj o čelo tabulky skončil nerozhodně

Ve šlágru jarní části 2. ligy jsme hostili ve východočeském derby hráčky Hradce. Po velmi zajímavém průběhu a šancích na obou stranách se zrodila remíza 1:1. Boj o postup do 1. ligy tak nadále zůstává velmi zajímavý a zcela otevřený.

Kamil Kozák (trenér FK Pardubice): „Před velmi pěknou diváckou návštěvou se odehrál velmi dramatický duel. V prvním poločase jsme byli aktivnější my a po zásluze se ujali vedení. Naopak druhý poločas byl s výjimkou našeho závěrečného tlaku téměř celý v režii hradeckých hráček, které po zásluze vyrovnaly a měly i velké šance jít do vedení. S vypjetím všech sil a pořádným kusem štěstí jsme hradecké příležitosti přežili a naopak v samotném závěru mohly naše hráčky rozhodnout. Remízu tedy bereme a těšíme se na další vypjaté boje v nadstavbě. Nyní se však musíme ještě soustředit na poslední zápas základní části. V neděli jedeme do Olomouce, odkud budeme chtít přivézt nejen 3 body, ale také budeme chtít předvést kvalitní výkon.“

16.04.2023, 16:30 / 13. kolo, 2. liga žen

24. Macháčková - 77. vlastní (Němcová). Rozhodčí: Kovářová - Špindlerová, Hessová. ŽK: Holcová, Kozák (trenér) - oba Pardubice.