FK Pardubice
PCE Team logo
4 2
(3:0)
Team logo HKR
WU-13

Mladší žákyně zahájily odvety základní části soutěže úspěšně

V neděli 29. října 2023 jsme se na domácím hřišti v pravé poledne utkali s holkami z Hradce Králové v prestižním derby.

Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně. Rychlou kombinační hrou, s jednoduchým přenesením hry dopředu na útočnice, se nám dařilo překonávat obranu soupeře. Celý první poločas až na drobné zaváhaní u konce holky na hřišti dominovaly a do poločasové přestávky šly s vedením 3:0.

Do druhého poločasu soupeř lehce přeskupil řady, zlepšil pohyb a díky dvěma rychlým gólům stáhl skóre na 3:2. V další pasáži hry holky, přes počáteční nervozitu ze ztráty výrazného vedení, hru vyrovnaly. Poté se hra přelévala ze strany na stranu a důsledkem toho se urodily brankové příležitosti na obou stranách, ale skóre se po nich neměnilo. Ke konci utkání se holkám konečně podařila přidat kýžená pojišťovací čtvrtá branka a po závěrečném hvizdu přišla řada na oslavu vítězství nad naším oblastním rivalem.

I přes drobná zaváhání, která vyplynula ze hry, zaslouží všechny hráčky velkou pochvalu za přístup a předvedenou hru oslazenou vítězstvím v tak těžkém a důležitém utkání. Nakonec lze konstatovat „Derby je naše“!

Michael Petrák, trenér Pardubic: I přes drobná zaváhání, která vyplynula ze hry, zaslouží všechny hráčky velkou pochvalu za přístup a předvedenou hru oslazenou vítězstvím v tak těžkém a důležitém utkání. Nakonec lze konstatovat „Derby je naše“!
Team logo Team logo

Detaily utkání

29.10.2023, 12:00 / 10. kolo, 1. liga WU13
 • Statistiky

  Branky: 9., 25. Petráková, 21. Douděrová, 65. Vojtíšková - 42., 47. Dvořáková. Bez karet. Rozhodčí: Mrázek.

 • Diváci

  60, hř. Pardubice, Dolíček

 • FK Pardubice

  N.Mrázková - K.Křivková, Douděrová, Petráková, Svobodová, Vojtíšková, Flekačová, Křížová, Šolcová, Vlčejová, A.Koblížková, Randáková, Rychtaříková

 • FC Hradec Králové

  Jůnová - Poláčková, Dvořáková, Langmajerová, Valentová, Ptáčková, Šicová, Krušinová, Šustová, Stloukalová, Beránková, Šimonová, Vrbová, Kulíšková, Doležalová

Autor článku: Michael Petrák

Sdílet článek