OLO Team logo
Team logo PCE
Ženy A

Utrápená výhra ženského týmu v Olomouci

V posledním kole základní části jsme na Hané získali sice 3 body, ale výkon zdaleka optimální nebyl.

Kamil Kozák (trenér FK Pardubice): "S výkonem v tomto zápase rozhodně být spokojeni nemůžeme. Na půdě posledního družstva jsme určitě očekávali hladší průběh zápasu a můžou nás těšit tak maximálně tři body a udržení prvního místa po základní části 2. ligy. Boj o vítězství však bude v nadstavbě velmi tvrdý, čeká nás šest těžkých zápasů. Hradec i sparťanské béčko si jistě také brousí zuby na prvenství a hráčky Brna určitě také nedají nic zadarmo. Pokud chceme 2. ligu vyhrát, tak musíme v nadstavbě podávat mnohem lepší výkony než v Olomouci... Gratulujeme šestnáctileté juniorce Martině Mandelíkové k první vstřelené brance v ženách."

23.04.2023, 15:00 / 14. kolo, 2. liga žen

18. Váhalová - 14. Matějková, 36. Hýlová, 74. Mandelíková.

0, hřiště Řepčín

• SK Sigma Olomouc

Sestava není k dispozici.

Krejčí - Matějková, Holcová, Kupková, Němcová - Fialová (71. Mandelíková), Neradová, Novotná - Hýlová, Ninczová (71. Melounová), Mikulecká (46. Vrabcová).