PCE Team logo
Team logo PLZ

V prvním utkání U16 remizovala s Viktorií Plzeň

První zápas jarní části soutěže jsme zahajovali na domácím hřišti proti Viktorii Plzeň.

Komentář trenérů FK Pardubice:

Po vyrovnaném prvním poločase vedli o jednu branku hosté. Zkraje druhé poloviny viděl červenou kartu po nedovoleném zákroku náš obránce. Přes početní nevýhodu jsme ale dokázali skóre vyrovnat a dokonce i jít do vedení. Bohužel v závěru soupeř po velkém tlaku srovnal ze standardní situace na konečných 3:3. Náš tým ukázal velký charakter, kdy téměř polovinu zápasu odehrál v oslabení a i přesto jsme dokázali být nebezpeční a efektivní.

03.03.2024, 12:45 / 20. kolo, ČLD U17

Branky:21. Jeřáb, 75. Svatoš, 85. Förster - 22. Sikyta, 37. Sikyta, 89. Matys

ŽK:91. Smrčka

ČK:47. Svoboda