PET Team logo
Team logo PCE

V druhém utkání prohra s Petřín Plzeň

V Plzni jsme nedokázali najít recept na hluboký blok soupeře a tak si připisujeme první jarní porážku.

Komentář trenérů FK Pardubice: "V zápase, kde jsme byli většinu času na míči jsme bohužel zbytečně inkasovali dvě jednoduché branky v prvním poločase. V druhé polovině zápasu jsme zlepšili pohyb, ale ani z velkého tlaku a několika nadějných střel se nám nepovedlo vstřelit branku."

10.03.2024, 13:15 / 21. kolo, ČLD U17

Branky: 2. Putera, 26. Dobrý, 90. Sismilich. ŽK: 68. Suchý - 82. Smrčka. Rozhodčí: Krůs - Kubec, Zavadil.

60, Petřín Plzeň

• SK Petřín Plzeň

Kosina, Čvančar, Smrčka, Hrdina, Hendrych, (64. Hloušek), Koblížek, Förster, , Svatoš, Vrančík, Jeřáb, (64. Masařík), Skala, (46. Šic)

Marek, Forst, Vaniš, Hodan, Ungermann, (62. Businský), Král, Janout, (62. Suchý), Štěpánek, Putera, Anděl, (73. Sismilich), Dobrý, (73. Liška)