PCE Team logo
Team logo ZIZ

Domácí výhra U16 proti Viktorce Žižkov

V domácím zápase jsme si po vydařeném týmovém výkonu připsali celkem pohodlné vítězství.

Komentář trenérů FK Pardubice:

Úvod zápasu patřil našim hráčům, kdy jsme si dokázali vytvořit několik šancí, což nám dodalo na sebevědomí, ale také nežádoucí uspokojení. Oživení přinesli střídající hráči, kteří se podíleli na následných brankách. Do dalších zápasů musíme zapracovat na přesnosti finálních přihrávek, abychom byli ještě nebezpečnější.

17.03.2024, 12:30 / 22. kolo, ČLD U17

Branky:6. Nekvinda, 23. Hloušek, 51. Nekvinda, 70. Förster, 82. Vrančík

ŽK:

ČK:

Rozhodčí:Rázek - Fojtík, Ondřej

Delegáti:

Počet diváků: .

0, UMT Ohrazenice

Kosina, Čvančar, Smrčka, Hrdina, Skala, Hendrych, Svatoš, Vrážel, (51. Förster), Nekvinda, (51. Vrančík), Šic, (74. Holčapek), Hloušek, (46. Jeřábek)

• FK Viktoria Žižkov

Kostínek, Vodička, Klouda, Pekárek, Berka, (46. Průša), Slavíček, Červenka, (46. Mykhayliv), Lavír, Straka, (46. Kessler), Žížala, (59. Kubečka)

Autor článku: undefined