FK Pardubice
PCE Team logo
0 0
(0:0)
Team logo HER
Ženy A

Bezbranková remíza s Brnem

První ligový bod si připsaly do tabulky naše ženy. Bojovný zápas v deštivém počasí skončil na umělé trávě v Ohrazenici bez branek.

Ve dvanáctém kole jsme na domácí umělé trávě hostili brněnskou Lokomotivu. V prvním ze dvou důležitých utkání na závěr základní části jsme branku neviděli.

Kamil Kozák, trenér Pardubic: Do utkání jsme vstupovali s jasným cílem, a to konečně získat první ligové body. Samozřejmě jsme chtěli zvítězit, ale musíme uznat, že konečná remíza je spravedlivá, neboť obě družstva si nějaké šance sice vytvořit dokázala, ale ani jedna z nich se neujala.

V dalším domácím utkání hostíme opět v sobotu (23. 3. 2024) od 17:00 na umělé trávě v Ohrazenici hráčky ostravského Baníku a věříme, že tentokrát to již vyjde za 3 body. Doufáme v podporu pardubických fanoušků, které tímto srdečně zveme.

Team logo Team logo

Detaily utkání

16.03.2024, 17:00 / 12. kolo, 1. liga žen
 • Statistiky

  ŽK: 2:2 Rozhodčí: Soukupová - Holakovská, Marušinová.

  Delegát: Navrátilová.

 • Diváci

  50, stadion Ohrazenice, UMT

 • FK Pardubice

  Krejčí - Matějková, Kupková, Potůčková, Pražienková - Novotná (80. Friedrichová), Neradová (58. Janíková), Fialová - Mrázková, Hrobská, Hýlová (58. Vithová)

 • Loko Brno Horní Heršpice

  Jílková - Pavlíčková (46. Novotná), Poláčková (83. Velebová), Hlaváčová, Holá (83. Ruslerová), Haklová, Trajlínková (77. Jordánková), Sladká (62. Příkaská), Dianišková, Ježková, Kovalíková

Autor článku: Kamil Kozák

Autor fotografie: David Haan

Sdílet článek