FK Pardubice
PCE Team logo
0 0
(0:0)
Team logo OST
Ženy A

Ženy smírně s Baníkem

Našim hráčkám se podruhé za sebou podařilo doma bodovat, ale bohužel to byla opět jen remíza, a tak na premiérové ligové vítězství stále čekáme.

Diváci viděli na umělce v Ohrazenici kvalitní zápas se spoustou zajímavých situací na obou stranách. Nakonec se však žádná ze šancí neujala a soupeřky si tak rozdělily do tabulky po jednom bodu za bezbrankovou remízu 0:0.

Kamil Kozák, trenér Pardubic: Musím holky pochválit především za první poločas, kdy si vytvořily územní převahu a byly určitě lepší. Bohužel se nám dlouhodobě nedaří v koncovce, což se potvrdilo i v tomto zápase... Druhý poločas ostravské hráčky přidaly a vytvořily si několik nebezpečných situací, takže musíme asi objektivně uznat, že remíza je zasloužená.

Ze dvou domácích utkání s Brnem a Ostravou máme za dvě bezbrankové remízy 2 body, a to je pro nás málo, chtěli jsme víc... Do nadstavbové části půjdeme se značným handicapem z posledního místa, ale nic nevzdáváme a bojujeme dál!!!

Team logo Team logo

Detaily utkání

23.03.2024, 17:00 / 13. kolo, 1. liga žen
 • Statistiky

  ŽK: 0:1. Rozhodčí: Hausnerová - Holakovská, Koryčanská. Delegát: Vidlák.

 • Diváci

  44, stadion Ohrazenice, UMT

 • FK Pardubice

  Krejčí - Mrázková (89. Ptaszeková), Kupková, Potůčková, Matějková - Vithová, Friedrichová (79. Hlaváčová), Novotná (79. Urbancová) - Nechvílová (65. Hýlová), Hrobská, Fialová

 • FC Baník Ostrava

  Zelenková - Gaurová, Molková, Pavlíčková - Korvasová, Janíková, Serafinová, Fojtíková, Waltrová - Vojtková, Břenková (46. Kulhánková)

Autor článku: Kamil Kozák

Autor fotografie: Martin Plíšek

Sdílet článek