PCE Team logo
Team logo SLO
U19

Dorost U19 remizoval na Slovácku

Naši nejstarší dorostenci odehráli náročné utkání na Slovácku. I přes prakticky trvalou fotbalovou převahu nedokázali najít recept na pevnou defenzivu domácích, kteří tentokrát dokázali naplno využít domácího hřiště. Pardubáci si tak odvezli první bod za bezbrankovou remízu.

Filip Duroň, trenér Pardubic "Na Slovácku jsme odehráli typický bezbrankový zápas. Soupeř se zaměřil především na defenzivní stránku hry, což se mu v kombinaci s katastrofálním terénem většinu zápasu dařilo. Na dobře bránícího soupeře jsme nedokázali vyzrát a vytvořit si větší počet šancí. Když už jsme si příležitost vytvořili, tak jsme ji nedokázali využít. Vzhledem k tomu, že jsme nedokázali vstřelit gól, tak jsme rádi za udrženou nulu. Na defenzivní fázi hry se tentokrát podílel opravdu celý tým. Do kompaktního, staženého soupeře nebylo jednoduché se dostat, takže každá ztráta míče hrozila rychlým protiútokem a naši hráči si s touto nepříjemnou hrozbou dokázali poradit."

13.08.2022, 12:15 / 2. kolo, 1. CLD U19

Bez Branek Rozhodčí: Podaný - Gasnárek, Mayer

80, stadion Širůch

Šimůnek – Svatoš, Svoboda (46. Rolenec), Tecl, Kuja – Flaška, Míšek, Halda (71. Machů) – Brdička, Brychnáč (65. Hoffman), Pandula (65. Brož)

• 1.FC Slovácko

Sestava není k dispozici.