(0:0)
Team logo HKR
WU-18

Juniorky remizovaly v derby s Hradcem

Derby přineslo z naší strany trochu nervózní výkon, který se zlepšil ve druhé půli. O vítězství jsme přišli zbytečně inkasovaným gólem po rohovém kopu na konci utkání.

Derby přineslo vyrovnaný bojovný zápas. Pohledných kombinací k vidění moc nebylo, spíše se jednalo o bitvu o každý metr hřiště. Směrem dozadu jsme odehráli velmi dobrý zápas, Hradec hrozil pouze ze standardních situací, ze hry jsme ho do nějaké větší šance nepustili. My jsme si ale směrem dopředu také moc šancí nevypracovali. První půle byla z naší strany hodně nervózní, ve druhé se herní projev zlepšil. Deset minut před koncem jsme se dostali do vedení, ale posledním rohem se soupeři podařilo srovnat. Při penaltovém rozstřelu byli šťastnější hosté.

28.03.2024, 10:00 / 15. kolo, 1. liga WU18

Branky: 84. Hlaváčová - 90+3. Kurfürstová. Penaltový rozstřel 3:4. ŽK: 1:3. Rozhodčí: Kánská - V.Brzková, A.Brzková.