PCE Team logo
Team logo CEB

U17 v závěrečném vystoupení porazila České Budějovice

Sedmnáctka v posledním utkání sezóny zvítězila nad Českými Budějovicemi rozdílem tří branek. Po bezbrankové první půli se góly začaly načítat až po přestávce, kdy dalekonosnou šibenici Čvančara podpořil hattrickem Beránek.

Komentář trenérů FK Pardubice:

Kluci podali vynikající týmový výkon, za který byli po zásluze na konci utkání odměněni. Celé mužstvo dnes odehrálo velmi zodpovědný výkon směrem do obrany. V útočné fázi hry jsme díky aktivnímu pohybu a efektivnímu řešení situací převážnou většinu prvního poločasu výrazně kontrolovali hru a soupeře do ničeho nepouštěli. V útočné třetině jsme si tak neustále vytvářeli zajímavé příležitosti, při kterých nás však zastavilo nepohlídání si ofsajdového postavení či nepřesné zakončení.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v nastoleném trendu, načež jsme po zásluze vstřelili krásné branky. Soupeř na konci zápasu přidal na obrátkách, a naše obrana tak musela být výrazně ve střehu. Celý tým však díky společnému úsilí tlak přečkal a střetnutí dovedl do zaslouženého vítězného konce.

V utkání nastoupil kompletní ročník 2008, před kterým je potřeba smeknout klobouk. Hlavním cílem dnes byla práce s nekomfortní zónou a hraní na hranici své herní odvahy, což se celému týmu dařilo, čímž ukázal, že jejich potenciál je vysoký. Tým si od začátku do konce šel pevně za svým s obrovskou vnitřní energií, která byla cítit ve všech aspektech hry.

08.06.2024, 13:45 / 30. kolo, 1. ČLD U17

Branky: 69. 84. a 89. Beránek, 73. Čvančar - 88. Šátava

60, hřiště Vinice

D. Pražák - Skala, Svoboda, Šobáň, Čvančar, Hendrych, Förster (70. Holčapek), Svatoš, Šic (70. Smrčka), Jeřáb (58. Vrančík), Beránek