CID Team logo
Team logo PCE

Těsná venkovní výhra

Velmi těžký zápas nás čekal v nedalekém Novém Bydžově, kde jsme v rámci této sezony odehráli poslední venkovní zápas.

Komentář trenérů FK Pardubice:

"Náš tým byl z větší poloviny doplněn hráči ze současné U15, tak aby si tito hráči mohli zkusit fyzickou náročnost zápasů, které je budou v příští sezóně čekat, proti starším hráčům. Utkání bylo fyzicky velmi náročné a plné soubojů, které se odehrávaly zejména uprostřed hřiště. Nedařilo se nám v kombinaci, tak jak bychom si představovali a soupeři jsme často lacině odevzdali míč, což nás stálo zbytečně sil. Přesto jsme bojovností a proměněným brejkem těsně před koncem prvního poločasu dokázali zvítězit."

09.06.2024, 12:15 / 34. kolo, ČLD U17

Branky:43. Sukdolák.

Rozhodčí:Depeš - Jansa, Miškář.

120, stadion Cidlina

• RMSK Cidlina Nový Bydžov

Hnát, Březský, Kymr (88. Drusan), Jančák, Zanespal, Podolský (72. Motyčka), Sedláček, Kožíšek (59. Sejkora), Němec (59. Veselý), Podhajský, Lacek.

• Fotbalový klub Pardubice a.s.

Škodoň, Procházka, Šafařík (46. Dvořáček), Štefl, Hrdina, Koblížek, Mužík, Hloušek (67. Lorenc), Sukdolák (46. Novák), Masařík, Bachratý.

Autor fotografie: David Klier