HKR Team logo
Team logo PCE

Žáci U15 porazili Hradec Králové

Po dvou porážkách ochutnali hráči z kategorie U15 opět pocit vítězství. V dalším velice těžkém zápase dokázali porazit Hradec Králové na jeho hřišti. O výsledku rozhodly dvě branky z první půle.

Hodnocení trenérů:

Úvod zápasu určitě patřil domácím, kteří nás zatlačili na naší polovině. Poté, co se nám podařilo ustát úvodní tlak domácích jsme začali získávat čím dál větší jistotu ve hře s míčem. Po dvou našich gólech, které dělily pouhé dvě minuty, se celkově naše hra uklidnila. I nadále se hrál kvalitní a intenzivní zápas.

Ve druhé půli jsme si vytvořili řadu velkých šancí po rychlých přechodech na útočnou polovinu, které jsme však nedokázali využít. Jednalo se o velice pohledné akce, o to víc nás mrzí, že neskončily gólem. Již třetí zápas v řadě tak dostávala naše koncovka jasnou zpětnou vazbu, jakou kvalitu v ní předvádíme. Přesto lze konstatovat, že v koncových třetinách hřiště jsme si počínali lépe než soupeř, což nakonec rozhodlo o výsledku utkání.

Jsme rádi, že si kluci po dvou porážkách opět sáhli na vítězství. Výborně hrající Hradec byl velmi těžkým soupeřem, takže o to více si výhry vážíme. Děkujeme klukům za předvedený výkon a Hradci za velice kvalitní a přínosný zápas!

29.05.2024, 10:00 / 30. kolo, ČLŽ U15

Branky: 90. Kubásek - 24. Koblížek z pen. (faul na Mužíka), 26. Sukdolák (Bachratý)

ŽK: 60. Fajt (Pardubice)

0, Slavia HK

• FC Hradec Králové

Sestava není k dispozici.

Skokan - Firszt, Šafařík, Lorenc (65. Dvořáček) - Koblížek (54. Kožíšek), Dostál - Mužík, Hoffman (41. Nešetřil) - Saňák (54. Novák), Bachratý (65. Fajt), Sukdolák