(0:2)
Team logo LIB
U-15

Žáci U15 prohráli s Libercem

Poslední mistrovský zápas sezony odehráli kluci z kategorie U15 v Ohrazenicích proti Liberci. Bez řady hráčů a bez možnosti vystřídat si naši hráči zápas doslova vytrpěli a prohráli 0:6, čímž konec jarní části pořádně zhořkl. Zápas se tak stal smutnou tečkou za jinak vynikající sezonou.

Hodnocení trenérů:

Do posledního mistrovského utkání jsme bohužel nemohli vstupovat s příliš velkými ambicemi. Část hráčů hráčů v neděli odehrála zápas za U16 proti dorostu Cidliny a další čtyři hráči v úterý odjeli na dvoudenní finále republiky v malé kopané. Základní sestavu tak tvořili kluci, kteří byli po zdravotní stránce schopní nastoupit, nicméně s vědomím, že nebudeme moci střídat, protože klukům na lavičce to nedovoloval zdravotní stav.

Přibližně do 30. minuty vydrželi kluci držet tempo hry a být nebezpečnější než soupeř. Ke konci poločasu už začal přebírat iniciativu soupeř. Na nás bylo vidět, že nám chybí energie k tomu, abychom lépe reagovali po ztrátách míčů. Přestávali jsme dosahovat prostory v útočné i obranné fázi. To se naplno projevilo ve druhé půli, ve které jsme už fyzicky odešli úplně a v podstatě to pro nás bylo psychicky velmi náročné čekání na konec utkání s jedním velkým přáním, aby se nikdo z hráčů na hřišti nezranil.

Asi netřeba zmiňovat, že konec sezony jsme si představovali jinak. Hráčům tentokrát nemůžeme nic vyčítat, protože do utkání vstupovali z hodně náročných podmínek, kdy většina z nich byla na zápas nepřipravená. Přesto jim děkujeme za to, že s obrovským sebezapřením zápas odehráli. Kluci by si zasloužili daleko lepší rozloučení s žákovskou kategorií.

12.06.2024, 14:00 / 16. kolo, ČLŽ U15

Branky: 35., 42. a 50. Dufek, 60. a 65. Leibl, 40. Van Geet