PCE Team logo
Team logo FTA

Anglický týden jsme zakončili vítězstvím nad FTA Praha!

Všechny zápasy v náročném týdnu se nám podařilo zvládnout herně i výsledkově skvěle.

Zhodnocení realizačního týmu Ondřeje Tichého: Anglický týden jsme zakončili úspěšně proti klukům z FTA. Průběh utkání byl velmi podobný jako v Doubku na podzim, kdy jsme si vytvořili velký počet šancí a nepodařilo se nám je proměnit. Objektivně však musíme říct, že soupeř dal v prvním poločase dle našeho názoru regulérní branku, která sice neplatila, ale pro nás to bylo velké varování, že si musíme počínat v obranné fázi daleko důsledněji! Ve druhém poločase oba týmy prostřídali a utkání se ještě více zkvalitnilo, nakonec padly tři branky. Po rohovém kopu se prosadil Matěj Lugmayer a rozhodující branku dal Steve Houdek po pěkné akci celého týmu! Děkujeme klukům za skvěle zvládnuté zápasy v náročném týdnu, sezóna však ještě nekončí. Doma nás čeká velmi kvalitní soupeř z Liberce!

01.06.2024, 12:00 / 29. kolo, ČLŽ U14

Branky:Lugmayer Matěj

Houdek Steve

98, Ohrazenice