SPA Team logo
Team logo PCE

Prohra na Spartě Praha

Ve 28.kole ČLŽ U13 nás hostil soupeř AC Sparta Praha, v kvalitním utkání jsme nezvládli závěr zápasu.

Hodnocení trenérů: Dnešní utkání se Spartou bylo vyrovnané po celou dobu zápasu. Oba týmy předvedly kvalitní výkon. My jsme se prezentovali trpělivou hrou, chtěli jsme hrát na míči, připravovat si útoky, rychle otáčet těžiště hry. Bylo spoustu herních situací, kdy se nám to dařilo velmi dobře a díky tomu jsme byli nebezpeční ve finální fázi hry. Několik našich velkých šancí jsme nedokázali proměnit. Ovšem soupeř hrál obdobně, byl kvalitní a trpělivý na míči, nebezpečný v poslední třetině hřiště a byl lepší v efektivitě. O naší prohře rozhodl úsek hry za stavu 3:3, šance se střídaly obou stranách, ale bohužel rozdílovou branku vstřelil soupeř. Po inkasované brance se nám už nepodařilo reagovat a výsledek otočit. Soupeř byl v závěru lepší a potvrdil svou výhru. I přes nepříznivý výsledek jsme odehráli dobré utkání.

28.05.2024, 10:00 / 28. kolo, ČLŽ U13

Branky: Pávek Jakub (Svoboda Adam), Svoboda Adam (penalta), Pávek Jakub

0, TCM Strahov

• AC Sparta Praha

Sestava není k dispozici.

Wawrzacz Lukáš, Hruška Vít, Valach Lukáš, Valach Kamil, Žampach Jakub, Zerzán Vojtěch, Pávek Jakub, Petr Daniel, Bohuněk Lukáš, Pospíšil Tobiáš, Kubeš Filip, Svoboda Adam, Čížek Radek, Kmoníček Matyáš