UST Team logo
Team logo PCE

Prohra v Ústí nad Labem

V pátek jsme zahájili odvetnou část žákovské ligy, po špatném úvodu zápasu jsme nestačili na domácí Ústí.

Hodnocení trenérů:

Po cca 4 měsících jsme opět hráli ve formátu 7+1 s ofsajdy ve vápně a tato skutečnost nás stála zápas. Ač jsme se na to před utkáním připravovali tak jsme první čtyři branky dostali z toho, že jsme si za zády nechali volné hráče, kteří výborně vyřešili buď přečíslení nebo dobře zakončili po individuální akci. Od stavu 4:0 jsme byli mírně lepším týmem, postupem času jsme si i vytvořili dostatek šancí, neproměnili jsme penaltu a na konci zápasu jsme dvakrát po nedůrazu před vlastní bránou inkasovali. Ze zápasu je třeba se poučit, ale není třeba abychom byli dlouho smutní, opět jsme si dokázali, že fotbal hrát umíme, jen musíme na hřišti vnímat spoluhráče ale i protihráče a pracovat ve větším tempu.

01.03.2024, 13:00 / 18. kolo, ČLŽ U12

Branky: Myslivec Matyáš, Klinecký Kristián, Borovec Antonín

50, Areál Klíše

• FK Ústí n/L.

Sestava není k dispozici.

Janura Jakub, Vaculík Matěj - Frinta Jiří, Ač Kryštof, Bartaloš Ondřej, Schejbal Matyáš - Semerád Martin, Kynšt Václav, Dostál Václav, Dus Martin, Vacek Jakub, Krpata Denis - Myslivec Matyáš, Klinecký Kristián, Pokorný František, Borovec Antonín