FK Pardubice
PCE Team logo
4 3
(2:1)
Team logo MET
U-12

Těsná výhra s Meteorem

V sobotu jsme sehráli další domácí utkání, tentokrát s pražským Meteorem. Po hodně divokém průběhu hry jsme na konec vítězství překlopili na naši stranu.

Hodnocení trenérů:

Prvních patnáct minut bylo z naší strany asi nejhorších v sezóně: byli jsme bez pohybu, bez chuti hrát, báli jsme se soubojů, schovávali jsme se. Od patnácté minuty jsme začali hrát a až téměř do konce zápasu jsme byli herně lepším týmem. Kdyby ale skóre po první třetině bylo o tři branky v náš neprospěch nikdo by se nemohl divit. Druhá třetina byla naší nejlepší, zde jsme naopak my mohli po dvou třetinách vést alespoň o tři branky místo toho bylo skóre nerozhodné. Povedl se nám vstup do třetí části a když jsme dali na 4:2 vypadalo to, že už utkání v klidu dohrajeme, opak byl ale pravdou: za cca dvě minuty jsme opět inkasovali a potom se zbytečně strachovali o vítězství.

Pozitivem je, že jsme i ne příliš povedené utkání dokázali zvrátit na naší stranu, že jsme si opět dokázali vytvořit dostatek šancí a že jsme se stále snažili o kombinační fotbal. Negativem potom přístup některých hráčů k utkání a nerespektování taktických pokynů. Do defenzivy se musíme do příště hodně polepšit.

Team logo Team logo

Detaily utkání

06.04.2024, 10:00 / 21. kolo, ČLŽ U12
 • Statistiky

  Branky: Myslivec Matyáš (Dostál Václav), Borovec Antonín (Kynšt Václav), Kynšt Václav (pk), Dostál Václav

 • Diváci

  40, UMT Ohrazenice

 • FK Pardubice

  Janura Jakub, Vaculík Matěj - Dus Martin, Schejbal Matyáš, Bartaloš Ondřej, Krpata Denis, Frinta Jiří, Ač Kryštof - Dostál Václav, Myslivec Matyáš, Kynšt Václav - Klinecký Kristián, Pokorný František, Borovec Antonín

 • FK Meteor Praha

  Sestava není k dispozici.

Autor článku: Redakce

Autor fotografie: David Haan

Sdílet článek