HKR Team logo
Team logo PCE

Prohra v derby po dobrém výkonu

Ve středu jsme se v předehrávce 22.kola ČLŽ střetli se soupeřem z Hradce Králové, ač nám to výsledkově nevyšlo, výkon vůbec nebyl špatný.

Hodnocení trenérů:

Do utkání jsme nevstoupili dobře, asi po pěti minutách jsme kvůli nedůrazu před vlastní brankou zaostávali už o dvě branky. Za co je třeba kluky pochválit, že po celý zápas hráli svoji hru a nezmatkovali, i když se utkání výsledkově nevyvíjelo dobře. Vždy když jsme se dostali na dostřel tak jsme vzápětí hloupě inkasovali. Soupeř měl velmi šikovná křídla a byl daleko lepší v řešení situací na útočné polovině. Zápas se samozřejmě z hlediska výsledku nehodnotí snadno ale co se týká odvahy a předvedené hry byl to jeden z našich lepších zápasů. I nasazení a touha vyhrát a poprat se o lepší výsledek byla v pořádku, pokud takhle budeme hrát dál, výsledky se dostaví.

06.03.2024, 10:00 / 22. kolo, ČLŽ U12

Branky: vlastní (Myslivec Matyáš), Semerád Martin (Myslivec Matyáš), Bartaloš Ondřej (Krpata Denis), Borovec Antonín, Myslivec Matyáš (Kousek Jiří), Kynšt Václav (Borovec Antonín)

50, Všesportovní stadion/UMT

• FC Hradec Králové

Sestava není k dispozici.

Vaculík Matěj, Janura Jakub - Frinta Jiří, Schejbal Matyáš, Bartaloš Ondřej - Dus Martin, Kousek Jiří, Dostál Václav - Kynšt Václav, Krpata Denis, Semerád Martin, Myslivec Matyáš, Borovec Antonín