4 2
(3:1)
U-12

Prohra s pražskou Spartou

V úterý jsme se v dohrávce představili na Strahově, kde jsme ve velmi kvalitním utkání těsně podlehli domácí Spartě.

Hodnocení trenérů:

Dnes se nám nepovedl úvod utkání, prvních 15 minut utkání jsme byli ve všech směrech pomalejší než soupeř a zaslouženě jsme prohrávali o dvě branky. Jsme ale rádi, že to kluky nepoložilo a zbytek první a především celou druhou třetinu odehráli dle našich představ. Byli jsme konečně aktivní, vysoko jsme napadali, dařila se nám i výstavba hry a i přes velkou kvalitu soupeře jsme si vypracovali slibné šance. V poslední části nám již možná trochu došel dech a tak celkové skóre 4:2 je asi zasloužené. Ale ostudu jsme dnes neudělali, naopak jsme byli Spartě rovnocenným soupeřem a i s trenéry soupeře jsme se shodli, že to bylo oboustranně velmi kvalitní utkání.

28.05.2024, 10:00 / 28. kolo, ČLŽ U12

Branky: Borovec Antonín (Kynšt Václav), Pokorný František (Myslivec Matyáš)