FK Pardubice
PCE Team logo
0 5
(0:2)
Team logo OST
Ženy A

Ledová ostravská sprcha

Ve druhém kole nadstavby jsme měli možnost dotáhnout se bodově na předposlední Baník, avšak zápas nám hrubě nevyšel a Ostrava si zaslouženě odvezla tři body.

Zmar....

Takto lze jedním slovem vystihnout počínání našich fotbalistek v důležitém domácím utkání s Ostravou. Zřejmě na ně dopadla tíha okamžiku a zápas absolutně nezvládly...
Kamil Kozák, trenér Pardubic: Absolutní zklamání.... Po výborném výkonu holek proti Plzni přišel úplný opak. Ostrava byla lepší a nikoho nenechala na pochybách, kdo bude brát důležité 3 body. V sobotu jedeme do Brna, které je v nadstavbě zatím stoprocentní. Doufáme v podobný výkon děvčat jako proti Plzni, nikoliv jako proti Ostravě...
Team logo Team logo

Detaily utkání

27.04.2024, 16:00 / 2. kolo, 1. LIGA ŽEN - NADSTAVBA
 • Statistiky

  Branky: 6. Korvasová, 45.+1 Vojtková, 47. Korvasová, 67. a 81. oba z PK Vojtková.

  ŽK: 2:0.

  Rozhodčí: Koryčanská - Bystroňová, Fraňková.

  Delegát: Koubová.

 • Diváci

  122, Stadion Pod Vinicí

 • FK Pardubice

  Mikulecká - Matějková (68. Vodvárková), Kupková, Potůčková, Pražienková - Vithová, Friedrichová (46. Neradová), Novotná (83. Hlaváčová) - Hrobská, Hýlová (46. Mrázková), Fialová (68. Nechvílová)

 • FC Baník Ostrava

  Zelenková - Molková, Krupníková, Pavlíčková - Lachká, Fojtíková (61. Kulhánková), Janíková, Furíková (80. Serafinová) - Waltrová - Vojtková, Kotrvasová (56. Břenková)

Autor článku: Kamil Kozák

Autor fotografie: David Haan

Sdílet článek