1 1
(0:0)
Team logo DUK

Ve středečním souboji jsme remizovali s pražskou Duklou

Třetí přípravné utkání pardubického týmu skončilo nerozhodným výsledkem. V Lázních Bohdaneč sice šli Pardubáci po změně stran do vedení, ale hosté dokázali vzápětí z penalty srovnat na konečných 1:1.

Pardubický tým nastoupil v Lázních Bohdaneč v sestavě, v níž si trenéři chtěli ověřit aktuální formu hráčů. Hrál se vyrovnaný fotbal, ale zajímavou šanci měla v 7. minutě Dukla poté, co Stejskal v brance nezkrotil Moulisův centr, Kozma ale nedokázal trefit branku. V první půli byla vidět snaha dostat se do šance, to se ale ani jednomu ze soupeřů nepodařilo.

Podle očekávání došlo v sestavě během přestávky k celé řadě změn v sestavách. Hra obou soupeřů trpěla řadou nepřesností a také koncovka nabyla nejpřesnější, což podtrhly neúspěšné pokusy Appiaha a Samuela Šimka.

V 74. minutě se konečně diváci dočkali míče v síti. Postaral se o to Danid Huf, který si zpracoval míč, obehrál soupeře a míč uklidil k pravé tyči Hruškovy branky. Jenže než se fanoušci doradovali, ukázal rozhodčí Petřík na značku pokutového kopu po Koukolově faulu. Barac penaltu proměnil a srovnal na 1:1.

V závěru utkání se žádnému z týmů nepodařilo strhnout výhru na svou stranu a tak pardubický tým v přípravě proti ligovému soupeři podruhé remizoval 1:1. Dalším soubojem bude pro Pardubáky sobotní zápas proti německému Greutheru Fürth (16:00), hraje se v bavorském Baiersdorfu.

03.07.2024, 17:00 / 0. kolo, Přátelská utkání

Branky: 74. Huf – 76. Barac (p. k.).

360, stadion Lázně Bohdaneč

1. pol.: Stejskal – Surzyn, Koukola, Šimek – Vacek, Juzvak (C), Míšek, Brdička, Stradins – Krobot, Zlatohlávek (32. Šimek S.) 2. pol.: Budinský – Mareš, Šimek D., Koukola, Juzvak (67. Chukwuebuka) – Solil, Appiah, Šimek S., Tischler, Patrák – Huf