2 0
(2:0)
Team logo PCB

Dohrávku v Zápech B-tým ztratil hned v úvodu

Rezerva v dohrávce druhého kola ČFL Skupiny B zavítala do Záp, kde utkání ztratila hned v úvodu. Ve 3. a 5. minutě domácí rozhodli o své výhře dvěma trefami. Následně se už diváci branky nedočkali, a tak se Pardubáci na východ Čech vrátili bez bodů.

Úvod zápasu nemohl pro hráče Pardubic začít hůř. Ve 3. minute hry Mukwelle ztratil míč na vlastní polovině hřiště, a nabídl tak samostatný únik domácímu Khrolenkovi. toho ještě pardubický brankář vychytal, k odraženému míči se ale dostal Tomáš Matějka, který dlouhým lobem skóroval - 1:0. O dvě minuty později domácí udeřili znovu. Centr z pravé strany hřiště si našel Nikita Khrolenok, který z bezprostřední blízkosti hlavou překonal gólmana Šimona - 2:0.

Následně se dlouho nic zajímavého nedělo. Až ve 35. minutě zahrozil hostující Pandula, který zpoza vápna vystřelil k pravé tyči, domácího gólmana ale nepřekonal.

První větší šanci druhé půle si vytvořil pardubický útočník Yahaya. Jeho rána z otočky ale skončila pouze v rukavicích brankáře Řeháka. Také poté se pardubičtí fotbalisté tlačili za snížením. Žádný střelecký pokus ale neměl gólové parametry.

Také proto se Pardubáci museli před svým soupeřem sklonit, když v Zápech prohráli brzkými inkasovanými góly 0:2.

Další utkání odehraje B-tým v sobotu od 17:00 hodin v nedalekých Živanicích.

11.09.2024, 17:00 / 2. kolo, ČFL - skupina B

Branky: 3. Matějka, 5. Khrolenok. Rozhodčí: Matějček - Nejedlo, Dohnal. Delegát: Kotyza. Žluté karty: 2:1 - 61. Kocourek, 72. Duben - 69. Zarate.