0 0
(0:0)
Team logo CHL

Rezerva skórovat nedokázala. S Chlumcem bere bod za bezbrankovou remízu

Pardubická juniorka v sobotu dopoledne hostila na Vinici FK Chlumec nad Cidlinou. I přes několik velkých šancí skórovat nedokázala. Přesto vybojovala bod za remízu 0:0.

První velkou šanci zápasu měli hosté. Po závaru před brankářem Šimůnkem ale chlumečtí nadvakrát nedokázali dopravit míč do sítě. Ve 21. minutě se k protiútoku dostali pardubičtí fotbalisté. Vše vzal na sebe Zarate, který prudkou střelou prověřil Bráta. Ten ale vyrazil na roh. Stejný hráč ve o sedm minut později vyvinul znovu aktivitu. Po jeho průniku z levé strany hřiště se k zakončení dostal Yahaya, ten ale zamířil pouze do rukavic hostujícího gólmana.

Yahaya mohl skórovat také ve 39. minutě. Sám před Brátem ale nezamířil mezi tři tyče. V závěru prvního poločasu ještě zahrozili hosté. Pokus jednoho z hráčů Chlumce skončil ale jen těsně vedle levé tyče.

První šanci druhé půle si vytvořili domácí. Chukwuebuka střelou zpoza vápna bránu netrefil. V 65. minutě hry rozradostnil domácí publikum Máchů, který už Bráta překonal. Rozhodčí ale mával ofsajd. V 77. minutě po průnikové přihrávce Haldy zakončoval z bezprostřední blízkosti Brož, hostující brankář ale skvěle zasáhl.

V nastavení druhého poločasu mohl strhnout vedení na stranu Pardubic znovu Brož. Ten ale podruhé v koncovce zklamal, když trefil pouze gólmana Bráta.

Pardubičtí fotbalisté tedy ani napotřetí v domácím prostředí nevyhráli. Tentokrát vybojovali bod za bezbrankovou remízu.

07.09.2024, 10:15 / 5. kolo, ČFL - skupina B

Rozhodčí: Pálek - Langmajer, Kříž. Žluté karty: 3:1 - 54. Zarate, 62. Koukola, 75. Machů - 85. Tvrdý. Delegát: Cichra.