(2:1)
Team logo JIH
U19

Domácí výhra s Jihlavou

V dalším utkání jsme přivítali soupeře z Vysočiny a vítězstvím se nám podařilo navázat na tři body z minulého týdne z Plzně.

Trenéři U 19: V utkání jsme chtěli potvrdit tři body z Plzně, což se nám nakonec podařilo. V prvním poločase byl soupeř sice více na míči, ale bez šancí vstřelit branku, bohužel hloupým faulem jsme mu darovali p.k.. My jsme vstřelili dvě branky a tak poločas skončil naším vedením 2:1. Druhý poločas měli možnosti vstřelit branku oba týmy, naštěstí se to podařilo nám a třetí branka defacto rozhodla o vítězství našeho týmu. V závěru jsme přidali ještě dvě branky a tak utkání skončilo vysokým vítězstvím.

12.10.2024, 11:00 / 10. kolo, ČLD U19

Branky: 23. Firbacher, 66. Reil, 81. Pěnkava, 84. Bašík, 9. Dolejší, 16. Bouchner. ŽK: 0:1 (Uchechi). Rozhodčí: Beneš – Braun, Schmeiser. Diváci: 60