Třetí ligová sezóna eFKaret je tady, začíná jejich prodej!

eFKarta se vrací! Na konci července začne nová sezóna nejvyšší soutěže a první krok, který to fanouškům připomene, je stejný jako před rokem: zahájení prodeje klubových eFKaret!

V úterý akce pro majitele eFKaret: otevřený trénink a setkání s vedením klubu

Majitelům eFKaret jsme před sezónou slibovali jedno setkání s vedením klubu. To proběhlo na podzim, ale protože si věrných fanoušků vážíme, rozhodli jsme se uspořádat Meet&Greet znovu. Témat k diskusi je hodně, navíc se nezadržitelně blíží zahájení předprodeje vstupenek na novou sezónu a tak věříme, že majitelé eFKaret tuto možnost uvítají.

Pardubice si uchovaly ligovou příslušnost, Krobot si připsal hattrick

První ligový hattrick Ladislava Krobota byl nejzářivější událostí nedělního utkání, ve kterém Pardubáci po skvělém výkonu porazily Karvinou. Je tak jisté, že liga se bude hrát v CFIG Areně i v sezóně 2024/2025.

Přečíst článek

Aktuality z klubu | 13. díl na klubovém YouTube kanále!

Pardubický A-tým je krůček od záchrany ligové příslušnosti pro další sezónu, Michal Hlavatý jako patron krajského kola McDonald´s cupu na Vinici, nebo se chystá otevřený trénink pro majitele eFKaret. To a mnohem více zjistíte v dalším díle Aktualit z FKPCE!

Přečíst článek

Ladislav Krobot: Musíme se rychle oklepat a v neděli hrát mnohem lépe!

PREWIEV | První mečbol nevyšel. Pardubický celek v Jablonci prohrál, a nestvrdil tak definitivně záchranu nejvyšší soutěže. Druhý pokus budou mít hráči okolo Radoslava Kováče už tuto neděli, kdy do Pardubic přijede MFK Karviná. S útočníkem Ladislavem Krobotem jsme si o příštím domácím utkání červenobílých povídali v předzápasovém preview.

Přečíst článek

Tomáš Solil prodloužil smlouvu s FK Pardubice!

Náš fotbalový klub s potěšením oznamuje, že v minulých dnech došlo k prodloužení kontraktu s jedním z klíčových hráčů pardubické sestavy. Tomáš Solil patří k nejoblíbenějším hráčům mezi našimi fanoušky je odchovancem našeho klubu, v jehož dresu dosud nastoupil do 76 ligových utkání.

Přečíst článek

Co chystáme pro fanoušky před sezónou 2024/25?

I když v aktuální sezóně ještě není dobojováno, FK Pardubice se chystá na tu další. Pro naše fanoušky jsme připravili nástin několika informací, které je v souvislosti s novou sezónou jistě budou zajímat. Rozdělili jsme je do přehledných bodů, pojďte se na ně podívat.

25. kolo, FORTUNA:LIGA

35. kolo, FORTUNA:LIGA

Bohemians Praha 1905 FK Pardubice

• U-10

Týdenní plán (20.5. - 26.5.)

Přinášíme vám plán na další květnový týden.

• U-7

Změna tréninku

Změna úterního tréninku

• U-14

Letní příprava v kategorii U15!

Přinášíme vám základní informace k letní přípravě, která bude probíhat v kategorii U15.

• Další články
Chceš dostávat pravidelné informace z klubu?

FKPCE.TV

TÝMY

34. kolo, FORTUNA:LIGA
Team logo PCE
Team logo KAR
35. kolo, FORTUNA:LIGA
Team logo BOH
Team logo PCE
  • A tým

Třetí ligová sezóna eFKaret je tady, začíná jejich prodej!

• A tým

V úterý akce pro majitele eFKaret: otevřený trénink a setkání s vedením klubu