Archiv článků

• U-19 - zápas

Ze Slezska vezeme výhru 4:1 nad Frýdkem

Velmi důležité vítězství, potvrzené čtyřmi vstřelenými brankami jsme získali na severu Moravy.

• U-19

MATCHDAY | FK Pardubice U19 - SK Slavia Praha U19 0:2

VIDEO | Pardubický dorost U19 o víkendu nestačil na výběr pražské Slavie, kterému na stadionu Pod Vinicí podlehl 0:2. Prohlédněte si, jak celý zápasový den naší "devatenáctky" probíhal. Předzápasová porada, hecování či poločasové pokyny. Nejen to vám dnešní Matchday nabídne.

V domácím utkání jsme prohráli se Slávií

S velmi kvalitním soupeřem jsme na body nedosáhli.

V dalším kole jsme zavítali do Brna

V utkání se Zbrojovkou Brno, jsme získali tři body za výhru 3:1.

Ztratili jsme utkání, které jsme měli vyhrát

Po třiceti minutách jasné dominance nad utkáním, přišel kolaps, který nás stál všechny body.

• U-19

Reprezentační pozvánky dorazily do Pardubic v hojném počtu!

Březnová reprezentační pauza, během které přivítá naše CFIG aréna naši jednadvacítku se Severním Irskem již tento čtvrtek od 17:30 hodin je za dveřmi. Tak nám nezbývá nic jiného, než se podívat, jací fotbalisté se nejen z naší mládežnické základny na reprezentační srazy podívají.

První vítězství v jarní části jsme přivezli z Mladé Boleslavy

I ve třetím jarním kole jsme neprohráli, tentokrát vezeme tři body za výhru 2:1.

V prvním domácím utkání jarní sezóny jsme remizovali s Duklou

Remízou skončilo domácí utkání s Duklou Praha, vedoucí gól na vítězství nestačil, proto utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.

• U-19

Aleš Vencl: Chceme hrát kombinační fotbal a zapracovávat mladé hráče do sestavy

Dorostenecký tým U19 má za sebou první zápas jara. Na půdě FC Vysočina Jihlava remizoval 2:2. Hlavní trenér naší „devatenáctky“ hodnotil v rozhovoru pro klubový web nejen víkendový zápas svého týmu, vracel se ale také k pestré zimní přípravě.