FK Pardubice

Archiv článků

 • Ženy A

  Čtyřminutový hattrick Hýlové na výhru nestačil

  K přátelskému duelu před zahájením nadstavby jsme si pozvali ambiciózní družstvo z Českých Budějovic.

 • Ženy A

  Týdenní plán fotbalistek 16. týdne (15. – 21. 4. 2024)

  Ve druhé polovině dubna začíná nadstavbová část 1. ligy žen, končí základní část 1. ligy dorostenek. Liga žákyň má pauzu mezi základní částí a nadstavbou, starší žákyně o víkendu odehrají utkání okresního přeboru.

 • Ženy A

  Týdenní plán fotbalistek 15. týdne (8. – 14. 4. 2024)

  Plán na druhý dubnový týden, v sobotu tři domácí mistrovská utkání, v neděli ženy sehrají přátelské utkání s Budějovicemi.

 • Ženy A - zápas

  Vysoká prohra žen se Slavií Praha

  V posledním kole základní části jsme zajížděli na hřiště prvního družstva tabulky.

 • Ženy A

  Týdenní plán fotbalistek 14. týdne (1. – 7. 4. 2024)

  Začátek dubna je ve znamení přesunu na přírodní trávu, reprezentačních akcí, a zároveň ligových pauz. Hned v pondělí se sejde tým WU19, který na domácí půdě v Blšanech odehraje 2. kolo kvalifikace o postup na ME 2024. Pozvánku dostala Barbora Mrázková a Kateřina Vithová. V úterý se Denisa Malíková a Jolana Pávková budou hlásit na přípravném kempu WU16. Ať se daří!

 • Ženy A - zápas

  Ženy smírně s Baníkem

  Našim hráčkám se podruhé za sebou podařilo doma bodovat, ale bohužel to byla opět jen remíza, a tak na premiérové ligové vítězství stále čekáme.

 • Ženy A

  Týdenní plán fotbalistek 13. týdne (25. – 31. 3. 2024)

  První tři dny v týdnu se koná výběrový kemp dívek WU13 pro kraj Vysočina + Pardubický kraj. Pozvánku dostaly Anna Petráková, Ema Svobodová, Sára Jirsáková, Vanesa Horáčková a Noemi Mrázková. Mezi náhradnicemi je Eliška Křížová a Alžběta Žáková. Ať se daří! Ve čtvrtek dopoledne odehrají dorostenky vložené 15. kolo.

 • Ženy A

  Věřím, že budeme úspěšné, říká před důležitou sobotní bitvou Simona Novotná

  Bitva o šest bodů! Tak se dá stručně vystihnout sobotní utkání, které stojí před naším ženským týmem, který v sobotu v 17:00 hodin hostí v Ohrazenicích hráčky Baníku Ostrava. Ty jsou v tabulce o jednu pozici výš a před blížící se nadstavbou půjde o důležitý duel. Ví to i zkušená záložnice Simona Novotná, se kterou jsme i o utkání povídali.

 • Ženy A - zápas

  Bezbranková remíza s Brnem

  První ligový bod si připsaly do tabulky naše ženy. Bojovný zápas v deštivém počasí skončil na umělé trávě v Ohrazenici bez branek.