A tým

Aukce dresů z derby odstartovala!

V pondělí 2.9. 2024 v pravé poledne odstartovala aukce hraných dresů z východočeského derby proti Hradci Králové. Ta poběží až do pondělí 9.9. 2024 do 20:00 hodin na aukčním serveru sportovniaukce.cz. Vybrané finanční prostředky FK Pardubice věnuje charitativnímu spolku ATENA.

Stejně jako v loňském roce, také letos fanoušci FKPCE či sběratelé sportovních artefaktů mohou v dražbě získat speciální hraný dres pardubických fotbalistů z východočeského derby proti Hradci Králové. Aukce hraných dresů odstartovala v pondělí 2.9. ve 12:00 hodin a poběží celý týden. Konec aukce je naplánován na pondělí 9.9. ve 20:00 hodin.

Výtěžek z aukce bude věnován charitativnímu spolku ATENA, který pomáhá onkologicky nemocným pacientům (VEŠKERÉ INFORMACE JSME PSALI ZDE).

AUKCE DRESŮ Z DERBY BĚŽÍ ZDE!

Zúčastněte se charitativní aukce, získejte speciální hraný dres z východočeského derby, a přispějte tak na dobrou věc!