PCE Team logo
Team logo TAB

Výhra U16 proti Táborsku

V zápase s týmem FC Táborsko to dlouho vypadalo, že zápas skončí jednogólovým rozdílem. V poslední desetiminutovce ale udeřili domácí a potvrdili vítězství.

Komentář trenérů FK Pardubice:

"V utkání jsme měli převahu na míči, ale nedokázali jsme po brzkém vedení přidat další branky, takže soupeř pořád cítil šanci s utkáním něco udělat. Přes houževnatou obranu jsme se těžce prokousávali do střeleckých možností. Zkoušeli jsme to jak individuálně tak i kombinací. V závěru jsme ale měli více sil a to rozhodlo."

08.09.2024, 13:15 / 5. kolo, ČLD U17

Branky: 9. Drahota, 80. 89. Bachratý. Rozhodčí: Turek - Klečka, Čapek.

0, stadion Ohrazenice

Skokan, Rychtařík, Lorenc, Mužík, Firszt (29. Čapka), Fajt, Hoffman, Kožíšek (62. Dostál), Dvořáček, Drahota (62. Janovský), Nešetřil (62. Bachratý).

• FC MAS Táborsko

Lažek, Matyš (46. Knotek), Mareš, Klečacký, Zeman (71. Tenk), Maruška, Musil, Welzl, Janouch (64. Fejtl), Rejlek, Sobotka.