VIM Team logo
Team logo PAZ

Vysokou porážku si odvážíme z Plzně

V zápase s Plzní byla naše U16 dlouho vyrovnaným soupeřem. V závěru ale domácí rozhodli několika brankami v rychlém sledu o svém vysokém vítězství.

Komentář trenérů FK Pardubice:

"Utkání mělo od úvodu dobré tempo, během první půle jsme se soupeři dokázali vyrovnat jak herně, tak i soubojově. Na oba góly soupeře jsme dokázali bleskově reagovat a srovnat. Zlom nastal v druhém poločase. Nechali jsme se zatlačit a bez aktivity nás soupeř potrestal. Zároveň nám utkání ukázalo, že sebemenší individuální chyba v blízkosti naší branky se trestá."

13.10.2024, 16:00 / 10. kolo, ČLD U17

Branky: 13. Liška, 43. Chalupecký, 54. Hamáček, 75. a 87. Volf, 78. Chumlen, - 17. a 45. Mužík. ŽK: 0:0 Rozhodčí: Tvrz – Hes, Šiška. Diváci: 80

0, TJ Sokol Raková

• FC Viktoria Plzeň