PAZ Team logo
Team logo VMT

Těsná domácí výhra s Vysokým Mýtem

V zápase měla naše U16 jasnou převahu na míči, dlouho ale nemohla najít recept na přehuštěnou obranu.

Komentář trenérů FK Pardubice:

"Ačkoliv výsledek napovídá o vyrovnaném utkání, měl zápas jednoznačný průběh. Po celé utkání jsme byli dominantní na míči a hra byla soustředěna před brankou hostů. Záleželo jen jak si poradíme s přehuštěnou obranou. Příležitostí jsme si vytvořili poměrně dost, horší byla tentokrát naše produktivita. Důležité ale je, že si šance dokážeme vytvořit a na samotné koncovce se dá pracovat v tréninkovém procesu neustále."

20.10.2024, 12:30 / 11. kolo, ČLD U17

Branky: 20. Schwarzkopf, 56. Nešetřil, 30. Grůz. ŽK: 0:1 (Grůz). Rozhodčí: Turek – Matějka, Pagáč. Diváci: 50

50, Ohrazenice / UMT

• FK PARDUBICE